• Akcja "Lekki tornister"

Za nami półmetek wakacji. Przed nami przygotowania do nowego roku szkolnego, do zakupu wyprawki szkolnej. Rodzicu – przy zakupie tornistra pamiętaj o zdrowiu Twojego dziecka! Noszenie zbyt ciężkiego plecaka może powodować bolesne napięcia w mięśniach i stawach, bóle bioder, kolan oraz zniekształcenia stóp, dlatego:

• zwróć uwagę na ciężar pustego tornistra,
            • wybierz tornister z szerokimi szelkami i usztywnioną ścianką przylegającą do pleców,
            • rozważnie dobieraj wyposażenie – zeszyty, piórnik i inne potrzebne przybory niech będą jak najlżejsze.
          • WAŻNA INFORMACJA O LEGITYMACJACH SZKOLNYCH!!!

W związku ze zmianą rozporządzenia dotyczącego m.in. druków szkolnych informujemy, że wydawanie przez szkołę legitymacji szkolnych dla uczniów na drukach papierowych będzie możliwe tylko do dnia 12 lipca 2024 r. Jest to termin graniczny i po tej dacie nie będzie już możliwości wydania legitymacji „papierowej”. Nowe legitymacje będą wydawane w nowym roku szkolnym  w formie e-legitymacji.

Wydane do 12 lipca legitymacje papierowe zachowują ważność do ukończenia Szkoły Podstawowej.

Z uwagi na powyższy fakt prosimy uczniów o dokonanie następujących czynności:

– sprawdzenie czy posiadacie ważne legitymacje szkolne, tzn. czy jest aktualny wpis
            i pieczątka;

– jeśli na legitymacji brak już miejsca na nowe pieczątki (w szczególności kl. 7 ), zgłoszenie się do sekretariatu w celu wymiany na nowy egzemplarz oraz zwrot starej legitymacji;

– jak najszybsze zgłoszenie się do sekretariatu uczniów, którzy nie mają jeszcze wyrobionej legitymacji szkolnej (potrzebne tylko zdjęcie).

513 163 452;
        32/ 2200-568;