• UWAGA! 📢📢📢

W świetlicy szkolnej rozpoczynamy trzecią edycję Szkoły Pełnej Talentów. Zapraszamy do współpracy i przekazywania Talenciaków, które otrzymają Państwo za zakupy w Lidlu. W poprzednich edycjach wzbogaciliśmy się o sprzęt sportowy - piłki i pomoce dydaktyczne. Dlatego prosimy o wsparcie i mobilizację wszystkich członków rodziny, przyjaciół i znajomych. Czekamy z niecierpliwością na Talenciaki i z góry dziękujemy za ich przekazanie. Talenciaki można przynosić do świetlicy szkolnej.

• NARODOWE CZYTANIE📚

Co roku z ogromną przyjemnością i zaangażowaniem bierzemy udział w ogólnopolskiej inicjatywie NARODOWE CZYTANIE. W ramach tegorocznej edycji prezentowaliśmy fragmenty "Kordiana" Juliusza Słowackiego. W klasach młodszych zajęcia prowadziła p. Wioletta Mól, w klasach starszych p. Katarzyna Jabłońska. Uczniowie poznali bajkę o Janku, układaliśmy wspólnie plan wydarzeń, rozwiązywaliśmy krzyżówkę, a także utrwalaliśmy wiadomości o związkach frazeologicznych. Wszyscy uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach, co nas bardzo cieszy. Wisienką na torcie została nasza gazetka, ukazująca najważniejsze wiadomości dotyczące tegorocznej edycji NARODOWEGO CZYTANIA- twórczości i dzieł Słowackiego.

Katarzyna Jabłońska

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025.

2 września uczniowie naszej szkoły uroczyście rozpoczęli nowy rok szkolny 2024/2025. Po przywitaniu przez Panią Dyrektor Jolantę Popczyk nauczycieli, rodziców, uczniów oraz przybyłych gości scenę przejęły klasy drugie. Uczniowie wraz ze swoimi wychowawczyniami p. Wandą Flak oraz P. Angeliką Skrzypek przygotowali wspaniały występ. W tym dniu w naszym gronie przywitaliśmy najmłodszych - naszych pierwszaczków, którzy jeszcze we wrześniu będą pasowani na uczniów naszej szkoły.

513 163 452;
        32/ 2200-568;