• II Bieg Słowackiego 🏃🏃‍♂️🏃‍♀️🏆

Szczególnego dnia- 8 maja 2024 roku - kiedy to w Europie obchodzony jest Dzień Zwycięstwa, w Parku Pszczelnik, na obiektach MOSiR Siemianowice Śląske, odbyła się II edycja imprezy „Bieg Słowackiego” .Organizatorami biegu był Zespół Szkolno Przedszkolny w Siemianowicach Śląskich. Koordynatorami biegu byli p.Wioletta Mól i p.Iwona Strzebińczyk.Uczniowie zostali podzieleni na kategorie i rywalizowali w biegu na następujących dystansach:

Klasy 0-1- 400 metrów

Klasy 2- 800 metrów

Klasy 3- 1200 metrów

Klasy 4-8 - 5 kilometrów.

Ogólna liczba startujących wraz z rodzicami,którzy również mieli możliwość uczestniczenia w biegu to 236 osób.

Laureatami w poszczególnych kategoriach wiekowych zostali:

Klasy 0:

I miejsce: A.Uznański

II miejsce : P.Waloszek

III miejsce:A.Muzyka

Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali piękne medale ,a zwycięzcy dodatkowo medale za miejsca 1-3 ,dyplomy oraz puchary.

Po zakończonej rywalizacji na wszystkich uczestników czekał przepyszny żurek serwowany przez szkolne panie kucharki oraz woda mineralna.

Trzeba przyznać,że impreza była bardzo udana!!!Nauczyciele wzorowo zabezpieczali trasę biegu przy wsparciu siemianowickiej policji - za co serdecznie dziękujemy!!

Ale na pewno nic by się nie udało,gdyby nie zaangażowanie MOSiR Siemianowice,a w szczególności pana Wiesława Stręka!Bardzo dziękujemy za ogromne wsparcie!!

Bardzo się cieszymy , że po raz kolejny udało się bezpiecznie i sprawnie przeprowadzić tak dużą imprezę!Czekamy na następny rok z nowymi pomysłami!!

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim zaangażowanym nauczycielom oraz pracownikom niepedagogicznym ,pani Dyrektor za życzliwe podejście i do zobaczenia na biegowych ścieżkach.

513 163 452;
        32/ 2200-568;